Cennik Biletów

Park Miniatur Z LUNAPARKIEM i WAROWNIA
+ dinolandia i ogród jana pawła ii
+mini zoo i przejazd ciuchcią

Opcja 5

Bilet jednodniowy

Bilet
ulgowy

89
  • Bilet dostępny w kasie parku

Bilet
normalny

99
  • Bilet dostępny w kasie parku

Bilet
rodzinny 2+2

366
  • Bilet dostępny w kasie parku

Bilet dla dziecka
do 90cm

1
  • Bilet dostępny w kasie parku

pozostałe bilety dostępne we wszystkich okresach

Bilet urodzinowy
do 16 roku życia

1
  • Bilet dostępny w kasie parku

Bilet dla osoby poruszającej się
na wózku inwalidzkim

1
  • Bilet dostępny w kasie parku
dinolandia-01.jpg

DINOLANDIA

Zapraszamy do parku, w którym królują dinozaury. W malowniczych plenerach Dinolandii miłośnicy tych niezwykłych stworzeń zobaczą wyjątkowy zestaw różnej wielkości figur dinozaurów, ichtiozaurów, pterozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, dzięki czemu każdy nasz Gość przeniesie się do odległej ery mezozoicznej i pozna groźnego Tyranozaura Rexa, długoszyjnego Diplodoka, Stegozaura z mózgiem wielkości orzecha włoskiego, czy też najmniejszego z dinozaurów Kompsognata.
Wizyta w Dinolandii to świetny sposób na wędrówkę w czasie w towarzystwie mezozoicznych gadów.
www.dinolandia.pl
dinolandia-02.jpg
OJPII

OGRÓD JANA PAWŁA II

Wystarczy pokonać 96 schodów, aby wejść na sam szczyt Wieży widokowej i zobaczyć niezwykły obraz namalowany za pomocą tysięcy krzewów, drzew i kwiatów.
Zobacz kwitnący portret Jana Pawła II w otoczeniu Bazyliki św. Piotra w Watykanie i bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach.
www.ogrodjp2.pl
ogrod-jana-pawla-2-2.jpg
MiniZOO

MINI ZOO

Atrakcją dla klientów jest wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Mini Zoo, które położone jest na malowniczych pagórkach u podnóża Beskidu Małego. Można tam zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej. Każdy z odwiedzających ma sposobność nakarmienia milusińskich specjalnie przygotowaną karmą. W Mini Zoo znajduje się także park tarasów widokowych, park zabaw (trampolina, małpi gaj, dmuchana zjeżdżalnia, dmuchany basen z kulkami, bujany konic, huśtawki, piaskownica), wioska przyrodniczo-leśna. Kolejną atrakcją dla dzieci starszych jest przejażdżka konna. Młodsze dzieci mogą skorzystać z kursu prawa jazdy, po zaliczonym egzaminie otrzymują prawo jazdy z własnym zdjęciem. W Mini Zoo znajduje się także psi park. Każdy ze swoim zwierzakiem może przyjechać i z niego skorzystać. W psim parku odbywają się także profesjonalne szkolenia psów prowadzone przez Gerarda Adamczyka. Zimowym szaleństwem w Mini Zoo jest kulig na gumie kopalnianej. Kulig połączony jest z ogniskiem w szałasie biesiadnym, smażeniem kiełbasy na patykach. Atrakcją dla dzieci są także zjazdy na workach z sianem. Mini Zoo organizuje pikniki, festyny, zloty, góralskie biesiady, imprezy okolicznościowe, imprezy plenerowe. Mini Zoo dysponuje także polem namiotowym i campingowym.
Strona internetowa Mini Zoo: www.agrokucyk.pl
MiniZoo_Ciuchcia

Zobacz również: