WAŻNE INFORMACJE:

• Bilety do Parku Miniatur i Warowni Inwałd ważne są od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2023! (Jeśli chcesz przyjechać w innym terminie – skorzystaj z płatności Bonem Turystycznym w kasie Parku Miniatur!)

Warunkiem realizacji bonu jest zakup usługi łączonej, biletu wstępu + KUPONU gastronomicznego.

• Sprawdź czy masz wystarczające środki na Bonie. Nie ma możliwości dopłaty!

• Uzupełnij FORMULARZ ONLINE. Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą w ciągu 72 godzin (w godz. od 9:00 do 16:00).

• Po zatwierdzeniu płatności wyślemy do Ciebie bilety oraz umowę drogą elektroniczną.

• Przyjedź z wydrukowaną i podpisaną umową do kasy A Parku Miniatur (Kolorowy Zamek). Bilety wymienimy na opaski oraz wydamy KUPON GASTRONOMICZNY i paragon.

• Ciesz się niesamowitą zabawą w Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie w sezonie 2023!

• Ważne! Jeśli po wysłaniu formularza chcesz zrezygnować (przed zrealizowaniem płatności) prosimy przesłanie takiej informacji na adres: info@parkminiatur.com

GET STARTED

0$

Dziękujemy za złożenie zamówienia.
W ciągu 72 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia płatności Bonem Turystycznym. Do usłyszenia!

Wybierz bilet

Aby zrealizować Bon Turystyczny, należy wybrać co najmniej jedną opcję.

Bilet jednodniowy

Bilety otrzymasz na adres e-mail po akceptacji płatności.

Aby zrealizować Bon Turystyczny, należy wybrać co najmniej jedną opcję.

Dobierz kupon na posiłek

Aby zrealizować bon wymagany jest zakup min. 1 kuponu gastronomicznego.

Kupon o wartości 50 zł można wykorzystać na dowolną ilość posiłków w jednym dowolnym punkcie gastronomicznym w Parku Miniatur lub Warowni Inwałd. Kupon nie obejmuje napojów, słodyczy pakowanych i lodów.

Aby zrealizować Bon Turystyczny, należy wybrać co najmniej jedną opcję.

Bilet dwudniowy

Bilety otrzymasz na adres e-mail po akceptacji płatności.

Aby zrealizować Bon Turystyczny, należy wybrać co najmniej jedną opcję.

Podsumowanie zamówienia

Koszt Twojego pakietu:

Zapoznałem/am się z informacjami, o których mowa w art. 39 oraz art. 40 ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. 2017 poz. 2361 z późn. zm.). Ponadto oświadczam, iż przekazane mi informacje, o których mowa powyżej są dla mnie jasne, zrozumiałe oraz czytelne.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz że został wobec mnie spełniony obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 i 14 RODO (w tym m.in. informacje o administratorze danych; zasadach przetwarzania danych; prawie żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i ograniczeniach wynikających z przepisów prawa) oraz że szczegółowe zasady przetwarzania danych mogę również znaleźć na stronie www.parkminiatur.com w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MWD Sp. z o.o. informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) oraz używanie w kontakcie ze mną komunikacji telefonicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących do celów marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.).

Summary

Opis Informacje Ilość Cena
Zniżka:
Suma:

Zobacz również:

CzechEnglishGermanPolishSlovakUkrainian