BON TURYSTYCZNY

Park Miniatur i Warownia to miejsca, w których można wykorzystać BON TURYSTYCZNY.

Realizując Bon Turystyczny można zakupić bilety wstępu razem z drugą usługą.  Warunkiem skorzystania z bonu turystycznego jest zakup kuponu gastronomicznego lub noclegu w Wiosce Mongolskiej i biletu wstępu łącznie.
Ważne, aby w biletach kupowanych przez Ciebie znalazł się bilet dla dziecka, dla którego jest przeznaczony Bon Turystyczny. Płatność Bonem Turystycznym obejmuje bilety normalne i ulgowe, oraz bilety za 1zł, według obowiązującego cennika. Przy realizacji bonu istnieje możliwość dopłacenia gotówką lub kartą płatniczą.
Wydrukowaną w dwóch egzemplarzach i wypełnioną "Umowę o udział w imprezie turystycznej". Umowę musi wypełnić osoba, która składała wniosek do ZUS.
16-cyfrowy KOD BONU
i NUMER BONU
Telefon, na który otrzymasz SMS z kodem potwierdzającym transakcję. Musi to być telefon, którego numer został zgłoszony do ZUS.

Aby zrealizować bon turystyczny:

 1. Uzupełnij umowę niezbędną do realizacji Bonu (umowa do pobrania wydrukowanaia – poniżej, lub do odbioru w kasie Parku).
 2. Przyjdź do kasy .
 3. Poinformuj kasjera o chęci realizacji BONU.
 4. Wybierz odpowiednie bilety oraz usługę dodatkową:

  – KUPON GASTRONOMICZNY na posiłek  o wartości 50,00 zł (można dobrać dowolną ilość kuponów – Kupon nie obejmuje napojów i zestawów z napojami)
  I / LUB – NOCLEG w Wiosce Mongolskiej – http://wioskamongolska.pl/

 5. Podaj kasjerowi 16 – cyfrowy KOD BONU i NUMER BONU.
 6. Podaj jednorazowy kod potwierdzający płatność, który otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS.
 7. Odbierz bilety oraz  kupon do wykorzystania w naszej gastronomii.
 8. Do bonu możesz dopłacić gotówką lub kartą.
BON TURYSTYCZNY przedłużony do 30 września 2022r. – więcej informacji -> https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/1/bon-turystyczny-wazny-dluzej/4340484

Zobacz również: