Kraina Światła to miejsce, w którym można wykorzystać bon turystyczny. Zgodnie z rozporządzeniem zasad Bonu Turystycznego nie można wykorzystać na zakup samych biletów wstępu do atrakcji. Usługa musi być połączona z drugą usługą. 

Warunkiem skorzystania z bonu turystycznego jest więc zakup bonu gastronomicznego i biletu wstępu łącznie.

Ważne, aby w biletach kupowanych przez Ciebie znalazł się bilet dla dziecka, dla którego jest przeznaczony  bon turystyczny. Płatność bonem turystycznym obejmuje każdy rodzaj biletu według obowiązującego cennika.  Przy realizacji bonu istnieje możliwość dopłacenia gotówką lub kartą płatniczą.

Aby zrealizować bon turystyczny:

  1. Uzupełnij umowę niezbędną do realizacji Bonu 
  2. Przyjdź do kasy
  3. Poinformuj kasjera o chęci realizacji BONU
  4. Wybierz odpowiednie bilety oraz  usługę dodatkową gastronomiczną – KUPON NA POSIŁEK o wartości 50,00 zł (można dobrać dowolną ilość kuponów). Kupon nie obejmuje napojów i zestawów z napojami.
  5. Podaj kasjerowi 16 – cyfrowy kod obsługi płatności.
  6. Podaj jednorazowy kod potwierdzający płatność, który otrzymasz sms-em na numer telefonu podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS.
  7. Odbierz bilety oraz  kupon do wykorzystania w naszej gastronomii.
  8. Do bonu możesz dopłacić gotówką lub kartą.
 
***Czy wykorzystałeś już Bon Turystyczny? Realizując płatność Bonem Turystycznym możesz także kupić bilety na sezon 2022 do Parku Miniatur+Warowni Inwałd+Lunaparku.  Bilety będą ważne od 01 kwietnia 2022 do 31 października 2022 zgodnie z harmonogramem otwarcia parków.