BON TURYSTYCZNY

Park Miniatur i Warownia to miejsca, w których można wykorzystać BON TURYSTYCZNY.

Realizując Bon Turystyczny można zakupić bilety wstępu razem z drugą usługą.  Warunkiem skorzystania z bonu turystycznego jest zakup kuponu gastronomicznego i biletu wstępu łącznie.
Ważne, aby w biletach kupowanych przez Ciebie znalazł się bilet dla dziecka, dla którego jest przeznaczony Bon Turystyczny. Płatność Bonem Turystycznym obejmuje bilety normalne i ulgowe, oraz bilety za 1zł, według obowiązującego cennika (bez dodatkowych rabatów). Przy realizacji Bonu w kasie Parku Miniatur istnieje możliwość dopłacenia gotówką lub kartą płatniczą.

Aby zrealizować płatność Bonem Turystycznym
ONLINE kliknij w link poniżej:

Aby zrealizować Bon Turystyczny
w kasie Parku musisz mieć:

Wydrukowaną w dwóch egzemplarzach i wypełnioną "Umowę o udział w imprezie turystycznej". Umowę musi wypełnić osoba, która składała wniosek do ZUS.
16-cyfrowy KOD BONU
i NUMER BONU
Telefon, na który otrzymasz SMS z kodem potwierdzającym transakcję. Musi to być telefon, którego numer został zgłoszony do ZUS.
 1. Uzupełnij umowę niezbędną do realizacji Bonu (umowa do pobrania wydrukowania – poniżej, lub do odbioru w kasie Parku).

 2. Przyjdź do kasy .

 3. Poinformuj kasjera o chęci realizacji BONU.

 4. Wybierz odpowiednie bilety oraz usługę dodatkową:

  – KUPON GASTRONOMICZNY na posiłek  o wartości 50,00 zł (można dobrać dowolną ilość kuponów – Kupon nie obejmuje napojów i zestawów z napojami)
  I / LUB – NOCLEG w Wiosce Mongolskiej – http://wioskamongolska.pl/

 5. Podaj kasjerowi 16 – cyfrowy KOD BONU i NUMER BONU.

 6. Podaj jednorazowy kod potwierdzający płatność, który otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS.

 7. Odbierz bilety oraz  kupon do wykorzystania w naszej gastronomii.

 8. Do bonu możesz dopłacić gotówką lub kartą.

BON TURYSTYCZNY przedłużony do 31 marca 2023r. – więcej informacji -> https://www.infor.pl/prawo/5570553,Bon-turystyczny-wazny-do-31-marca-2023-roku.html

UMOWA PARK MINIATUR NA MARZEC
ORAZ
PARK MINIATUR I WAROWNIA SEZON 2023!

UMOWA obowiązująca w dniach PIĄTEK, SOBOTA I NIEDZIELA!

UMOWA obowiązująca w dniach Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek!

Zobacz również: