Cennik Biletów na sezon 2023

Park Miniatur Z LUNAPARKIEM i WAROWNIA
+ dinolandia i ogród jana pawła ii
+mini zoo i przejazd ciuchcią

Cennik obowiązuje od 29 kwietnia 2023!

inwałd park

Bilet
ulgowy

99,90
  • Bilet dostępny w kasie parku i ONLINE
Bilet
internetowy
59
  •  

Bilet
normalny

109,90
  • Bilet dostępny w kasie parku i ONLINE
Bilet
internetowy
69
  •  

Dzieci do 90cm
wzrostu

GRATIS
  •  
Bilet
internetowy
1
  •  

Wstęp dla dzieci do 16 roku życia
w dniu URODZIN

GRATIS
  •  

Wstęp dla osób poruszających się
na wózkach inwalidzkich

GRATIS
  •  
park-miniatur-inwald-pm-099

PARK MINIATUR

Park Miniatur „Świat Marzeń” to niezwykłe miejsce, które umożliwia podróż po najciekawszych zakątkach świata. W czasie zwiedzania goście mogą zapoznać się z perłami architektury nie tylko Europy, ale również Azji, Ameryki i Afryki.
Czas spędzony w Parku Miniatur to okazja do doskonałej zabawy w Lunaparku oraz relaks i odpoczynek w otoczeniu przepięknych kompozycji kwiatowych.
 
EgyptSpinningCoaster
park-miniatur-sredniowieczny-zamek-07

WAROWNIA

W Inwałdzie na kamienistym wzniesieniu, otoczony drewnianymi balami, powstał gród średniowieczny zajmujący teren 2,5 tys. m2. Przekraczając jego podwoje można cofnąć się do czasów średniowiecznych. Kamienista droga prowadzi na dziedziniec średniowiecznej warowni, która kryje w sobie niezwykłe miejsca – średniowieczną osadę, salę tortur i Park Ruchomych Smoków. Znajduje się tutaj chata kowala, powroźnika, garncarza i tkacza. Po średniowiecznym rzemiośle zapraszamy na spotkanie z rozśpiewanym smokiem. Na wytrwałych czeka Bilard, Kręgle, Paintball Laserowy, a także Strzelanie z łuku i Smocze Tratwy – wszystko w piętnastowiecznym stylu.

 

kraina-ruchomych-smokow-04
dinolandia-01.jpg

DINOLANDIA

Zapraszamy do parku, w którym królują dinozaury. W malowniczych plenerach Dinolandii miłośnicy tych niezwykłych stworzeń zobaczą wyjątkowy zestaw różnej wielkości figur dinozaurów, ichtiozaurów, pterozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, dzięki czemu każdy nasz Gość przeniesie się do odległej ery mezozoicznej i pozna groźnego Tyranozaura Rexa, długoszyjnego Diplodoka, Stegozaura z mózgiem wielkości orzecha włoskiego, czy też najmniejszego z dinozaurów Kompsognata.
Wizyta w Dinolandii to świetny sposób na wędrówkę w czasie w towarzystwie mezozoicznych gadów.
www.dinolandia.pl
dinolandia-02.jpg
OJPII

OGRÓD JANA PAWŁA II

Wystarczy pokonać 96 schodów, aby wejść na sam szczyt Wieży widokowej i zobaczyć niezwykły obraz namalowany za pomocą tysięcy krzewów, drzew i kwiatów.
Zobacz kwitnący portret Jana Pawła II w otoczeniu Bazyliki św. Piotra w Watykanie i bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach.
www.ogrodjp2.pl
ogrod-jana-pawla-2-2.jpg
MiniZOO

MINI ZOO

Atrakcją dla klientów jest wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Mini Zoo, które położone jest na malowniczych pagórkach u podnóża Beskidu Małego. Można tam zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej. Każdy z odwiedzających ma sposobność nakarmienia milusińskich specjalnie przygotowaną karmą. W Mini Zoo znajduje się także park tarasów widokowych, park zabaw (trampolina, małpi gaj, dmuchana zjeżdżalnia, dmuchany basen z kulkami, bujany konic, huśtawki, piaskownica), wioska przyrodniczo-leśna. Kolejną atrakcją dla dzieci starszych jest przejażdżka konna. Młodsze dzieci mogą skorzystać z kursu prawa jazdy, po zaliczonym egzaminie otrzymują prawo jazdy z własnym zdjęciem. W Mini Zoo znajduje się także psi park. Każdy ze swoim zwierzakiem może przyjechać i z niego skorzystać. W psim parku odbywają się także profesjonalne szkolenia psów prowadzone przez Gerarda Adamczyka. Zimowym szaleństwem w Mini Zoo jest kulig na gumie kopalnianej. Kulig połączony jest z ogniskiem w szałasie biesiadnym, smażeniem kiełbasy na patykach. Atrakcją dla dzieci są także zjazdy na workach z sianem. Mini Zoo organizuje pikniki, festyny, zloty, góralskie biesiady, imprezy okolicznościowe, imprezy plenerowe. Mini Zoo dysponuje także polem namiotowym i campingowym.
Strona internetowa Mini Zoo: www.agrokucyk.pl
MiniZoo_Ciuchcia

Zobacz również: