POLE NAMIOTOWE / CAMPINGOWE

Kto z nas od czasu do czasu nie ma ochoty na spontaniczny wypad na łono natury?! Ognisko, śpiewy, gitara, gwieździste niebo i noc spędzona w namiocie/camperze – niezapomniane przeżycia i cudne wspomnienia tylko u nas!

Nasza oferta obejmuje wynajem terenu pod namiot/camper. Pole namiotowe/campingowe znajduje się na terenie ogrodzonego ośrodka z dostępem do zasilania elektrycznego oraz z dostępem do pryszniców, toalet. Na polu namiotowym/campingowym są również paleniska, na których można usmażyć kiełbasę, karczek, zrobić ziemniaczki. Do Państwa dyspozycji jest także boisko do gry w piłkę nożną oraz do badmintona.

Noclegowicze mają dostęp do szałasów z paleniskami grillowymi, altanki z kominkiem oraz do zadaszonych namiotów biesiadnych.

Pole namiotowe:

15 zł/os. (doba). W cenie dostęp do energii elektrycznej, natrysków z toaletą oraz paleniska grillowego. Namiot w zakresie Klienta.

Miejsce na przyczepy campingowe:

15zł/os. (doba) + 10 zł/camper (doba). W cenie dostęp do energii elektrycznej, natrysków z toaletą oraz paleniska grillowego. Camper w zakresie Klienta.

Dodatkowe atrakcje na naszym terenie:

– wycieczka wesołą kolejką

– zwiedzanie parku zwierząt z karmieniem zwierząt

– zwiedzanie parku tarasów widokowych z gęsią zagrodą

– park zabaw dla dzieci

– przejażdżka konna dla dzieci

Więcej informacji na stronie: http://www.agrokucyk.pl/nasze-atrakcje/dla-rodziny/atrakcja-2-2 oraz pod nr. 604 580 616 .

U nas można zrealizować BON TURYSTYCZNY!

Zapraszamy na niezapomniane chwile!

Zobacz również: