POZNAJ POLSKĘ​

Park Miniatur „Świat Marzeń” i Warownia w Inwałdzie znajduje się na liście miejsc o charakterze edukacyjnym polecanych  w  programie Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”, mającym na celu lepsze umożliwienie dzieciom i młodzieży poznanie naszego kraju. Dzięki programowi „Poznaj Polskę” organy prowadzące szkoły mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości do 80% całkowitego kosztu wycieczki.

Terminy i informacje o tym jak złożyć wniosek  o dofinansowanie Programu POZNAJ POLSKĘ 2023 na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki -> https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske
Każda z trzech grup wiekowych (klasy I-III ze szkół podstawowych, klasy IV-VIII ze szkół podstawowych oraz szkoły ponadpodstawowe) może skorzystać z dofinansowania swojej wycieczki.
Poszczególne grupy wiekowe mogą uczestniczyć w ciekawie prowadzonych warsztatach edukacyjnych na terenie Warowni. Zajęcia mają różnorodną tematykę i połączone są z zabawami zręcznościowymi i grami ruchowymi. Oprócz warsztatów średniowiecznych oferujemy również lekcje żywej historii, dzięki którym pokazujemy, że nauka wcale nie musi być nudna. 
Poznaj_Polske_Foto (1)
Poznaj_Polske_Foto (4)
Dlaczego warto do nas przyjechać?
Wizyta w Parku Miniatur to niezapomniana podróż do najciekawszych zakątków naszego kraju. Spacerując alejkami, między którymi wznoszą się miniatury z Polski, można zapoznać się z architekturą i historią najsłynniejszych polskich zabytków. Miniaturowa mapa jest odwzorowaniem naszego kraju. Posiada linię brzegową Morza Bałtyckiego, tatrzańskie szczyty, a pomiędzy miniaturami swoje wody toczy Wisła i Odra.
Przy każdej miniaturze znajduje się tabliczka opisowa.
Ponadto po przyswojeniu dawki wiedzy każdą grupę szkolną zachęcamy do skorzystania z Lunaparku, a także  z oferty gastronomicznej.
Box-oferta-grupy

INFORMACJA I REZERWACJA

Zobacz również: